Skip to main content

HYLA Czechia

HYLA Ćeská republika

Zuzana Klečková & Jaroslav Richter

Děláme to nejlepší, co můžeme, v oboru, který nemá nejlepší pověst. Přímý prodej v posledních letech zamořily nejrůznější podvodné firmy . Jak se v očích zákazníků od nich oddělit ?

V České republice značka HYLA působí od rokun 1994. My osobně jsme dovoz přístrojů HYLA převzali v roce 2006 a už jen podle této historie poznáte, že svoji práci děláme poctivě. Svoje obchodní postupy jsme nechali certifikovat podle ISO 9001 a ekologické hledisko pole ISO 14001. Rovněž pečlivě vybíráme naše spolupracovníky. Reprezentanetm Hyly se v ČR nemůže stat každý, kdo přijde.

Pro starší přístroje Hyla zajišťujeme kompletní servis a je naší pýchou, že I na nejstarší přístroje HYLA máme náhradní díly. V dnešní domácnosti je sposta přístrojů, ale jen Hyla vydrží vice než 20 let spolehlivě sloužit a mít při tom stejné parametry, jako na začátku. I nejstarší Hyly perou vzduch a vysávají mnohem lépe než úplně nové čističky vzduchu a vysavače. A levněji

S přístroji Hyla si práci vychvaluje jen vČeké republice vice než 20.000 spokojených uživatelů.V rodinách Hyly přechází z generace na generaci. Není lepší svatební dar než Hyla. Stejně tak pomáhá I malým alergikům a astmatikům. Moderní ženy, které mají úplně jiné životní priority než úklid, sáhnou pro Hyly pro rychlosta důkladnost úklidu a úžasné domácí prostředí, které tvoří.

Pro tyto lidi tvoříme naše týmy, protože když sedíte přímo se zákazníkem a povídáte si s ním o tom, jak je spokojený on I všichni, které doporučil, tak dostáváme tu nejlepší odměnu.